KUSADASI GOLF & SPA
 
KUSADASI GOLF & SPA

KUSADASI GOLF & SPA RESORT

Türkiye''nin batı sahili üzerinde bulunan yerleşik bir tatil favorisi olan sofistike ve canlı sahil kasabası Kuşadası, memnuniyet verici bir şekilde gelişmiş bir turist merkezi ve sayısız yolcu gemisi ve özel yatların durak noktasıdır.Ziyaretçilerine birçok olanak sunmaktadır ki bunların arasında çok eğlenceli bir gece hayatı yer almaktadığı, çeşitli dükkanlar - yerel ürünlerin bulunduğu pazar standlarından outlet satan ünlü markalara kadar, muhteşem ğlajlar - kasabanın sadece en iyisini ve eşsiz ve büyüleyici kültürel taraflarını sunulmaktadır. Tekne turlarıyla, cam gibi, parıltılı su üzerinden görülen güzel Samos Yunan adasına gidilebilmektedir.

Buna karşılık, Kuşadası'nı saran kırsal alan sessiz ve bozulmamıştır ve ziyaretçilere doğayla bütünleşme imkanı sağlamaktadır. Yeşil ananaslar kayalık alandan izole edilmiş koyların kenarına doğru aşağı yayılmakta ve haftasonları yerel aileler tarafından ziyaret edilen Dilek Milli Parkı'n (yerel bölgede Milli Park olarak bilinir) plajları ile geniş mavi denizi birbirine uydurmakatdır. İşte burda, ışıldayan Ege'nin temiz berrak suyu üzerine düşen manzara ile park alanının köşesinde tepe yerleşiminde Kuşadası Golf & Spa Resort , şeklini almaktadır. İlk konutlu golf projemiz, ve sizin de keşfedeceğiniz gibibundn çok daha fazlası.

Burası yakındaki Kuşadası kasabasına düzenli servis araçlarıyla ve kolayca ulaşılabilen birçok tarihi köyleriyle muhteşem bir konumdadır. Resort golfçülere ve golf oynamayanlara dinlendirici ve aktif olunabilecek canlandırıcı seçenekler sunmaktadır.

The Resort: A unique place About Kusadasi: Middle East Mistique Photos: Resort and locations in pictures
Kuşadası Golf & Spa Resort
Kemalpaşa Mahallesi Kiranta Mevkii Söke · Aydın · Türkiye
Tel: 0090 256 517 11 00
Fax: 0090 256 517 11 10
info@kusadasigolfandspa.com
Euro free zone
Club La Costa Hotels and Resorts
© 2014 CLC World Resort & Hotels. Tüm hakları saklıdır. Gizlilik ve Bilgi Isleme